Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Penktadienį Alytuje vyko 47–asis tarptautinis sportinio ėjimo festivalis „Alytus 2021“, turintis „European Athletics Permit Meeting“ statusą. Šiose varžybose varžėsi daugiau nei 150 ėjikų iš 22 pasaulio valstybių.

Prienų rajono kūno kultūros ir sporto centrui šiose ėjimo varžybose atstovavo ir skirtingose amžiaus grupėse varžėsi keturios sportininkės. Jaunimo amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Miglė Damynaitė, kuri žingsniavo 10 km distanciją.  Varžybose taip pat puikiai pasirodė ir jaunučių amžiaus grupės sportininkės Deimantė Žilinskaitė ir Emilija Vilčinskaitė. Deimantė 3 km distancijoje iškovojo trečiąją vietą, Emilija – šeštą.

Šios varžybos tapo pirmu startu ir vaikų amžiaus grupėje 1 km distancijoje besivaržiusiai Agotai Žuklytei.  Agota, aplenkusi nemažai vyresnių varžovių iškovojo šeštąją vietą, parodydama tikrai kovingą charakterį. Sveikiname visas sportininkes, kurioms šios varžybos buvo puiki repeticija prieš liepos mėnesį vyksiančius Lietuvos lengvosios atletikos čempionatus.