Prienų krepšinio čempionatas 2023 – 2024 m.

1 Turas (lapkričio 26 d.) Pramonės g. 20
12:00 Šilavotas – BC Tūzai 62-75
13:30 Versmė – Azibets.lt 100-62
15:00 Stadionas – Kryžkelių plienas 77-72
16:30 PMVD-Tango Pizza – Birštono SC 82-66
 
2 Turas (gruodžio 3 d.) Birutės g. 7
12:00 Versmė – Kryžkelių plienas 92:72
13:30 Dantransa – Šilavotas 90:76
15:00 Pušynė – BC Pakuonis-Energija 64:76
16:30 PMVD-Tango Pizza – Azibets.lt 88:53
 
3 Turas (gruodžio 10 d.) Birutės g. 7
12:00 Birštono SC – BC Tūzai 66-102
13:30 PMVD-Tango Pizza – Šilavotas 86-81
15:00 Pušynė – Dantransa 73-80
16:30 Versmė – Stadionas 116-76
 
4 Turas (gruodžio 17 d.) Birutės g. 7
12:00 Birštono SC – BC Pakuonis-Energija 79-84
13:30 BC Tūzai – Azibets.lt 106-69
15:00 Dantransa – Stadionas 66-81
16:30 Kryžkelių plienas – Pušynė 70-83
 
5 Turas (sausio 7  d.) Pramonės g. 20
12:00 Šilavotas – Pušynė 92:91
13:30 PMVD-Tango Pizza – Dantransa 81:57
15:00 Versmė – Birštonas SC  91:84
16:30 Kryžkelių plienas – BC Pakuonis-Energija 83:86
 
6 Turas (sausio 14  d.) Birutės g. 7
12:00 Stadionas – Azibets.lt 88:47
13:30 BC Tūzai – Pušynė  79:84
15:00 Versmė –  PMVD-Tango Pizza 97:62
16:30 Dantransa – BC Pakuonis-Energija  85:82
 
7 Turas (sausio 21  d.) Pramonės g. 20
12:00 Birštono SC – Azibets.lt  88:75
13:30 BC Tūzai – Kryžkelių plienas 94:60
15:00 PMVD-Tango Pizza – BC Pakuonis-Energija 104:71 
16:30 Stadionas – Šilavotas 88:75
 
8 Turas (sausio 28  d.) Birutės g. 7
12:00 PMVD-Tango Pizza – Pušynė  93-96
13:30 BC Tūzai – Stadionas 91- 68
15:00 Šilavotas – Versmė 78-108 
16:30 Dantransa – Kryžkelių plienas 83-78
 
9 Turas (vasario 4  d.) Birutės g. 7
12:00 Birštono SC – Kryžkelių plienas  50-53
13:30 Šilavotas – BC Pakuonis-Energija 81-87
15:00 Dantransa– Azibets.lt 74-59 
16:30 Pušynė – Stadionas 81-77
 
10 Turas (vasario 11  d.) Birutės g. 7
12:00 BC Tūzai – Dantransa 90:67
13:30 Versmė – BC Pakuonis-Energija 106:87
15:00 PMVD-Tango Pizza– Kryžkelių plienas 85:74
16:30 Šilavotas – Azibets.lt 71:55
 
11 Turas (vasario 18  d.) Birutės g. 7
12:00 BC Tūzai – BC Pakuonis-Energija 81-94
13:30PMVD-Tango Pizza – Stadionas 76-73
15:00 Azibets.lt – Kryžkelių plienas 52-76
16:30 Pušynė – Birštono sporto centras 85-73
 
12 Turas (vasario 25  d.) Pramonės g. 20
12:00 Dantransa – SC Birštonas 98-101
13:30 Šilavotas – Kryžkelių plienas  88-82
15:00 Versmė – Pušynė 124-87
 
13 Turas (kovo 3 d.) Pramonės g. 20
12:00 Azibets.lt – BC Pakuonis-Energija 75-80
13:30 Stadionas – SC Birštonas 94-87
15:00 Versmė– Dantransa 101-75
16:30 PMVD-Tango Pizza – BC Tūzai 78-71
 
14 Turas (kovo 10 d.) Pramonės g. 20
12:00 Stadionas – BC Pakuonis-Energija 87-55
13:30 Šilavotas – SC Birštonas 95-93
15:00 Azibets.lt– Pušynė 60-84
16:30 Versmė – BC Tūzai 108-106
 
Ketvirtfinalis 1 rungtynės (kovo 17 d.) Birutės g. 7
12:00 PMVD-Tango Pizza – Dantransa 80-80
13:30 Šilavotas – Versmė 89-112
15:00 BC Pakuonis-Energija– Pušynė 88-81
16:30 Stadionas – BC Tūzai 71-80 
 
Ketvirtfinalis 2 rungtynės (kovo 24 d.) Pramonės g 20 
12:00 PMVD-Tango Pizza – Dantransa 74-85
13:30 Šilavotas – Versmė 100-93
15:00 BC Pakuonis-Energija– Pušynė 75-92
16:30 Stadionas – BC Tūzai 87-83 
 
Pusfinaliai 
(balandžio 7 d.) Pramonės g 20 
12:00 PMVD-Tango Pizza – BC Pakuonis-Energija 88-79
13:30 Šilavotas – Stadionas 76-90
15:00 Dantransa – Pušynė 87-82
16:30 Versmė – BC Tūzai 76-93
 
Finalai 
(balandžio 14 d.) Pramonės g 20 
13:00 PMVD-Tango Pizza – Stadionas 81-76
14:30 Pušynė – Versmė 67-88
16:00 Dantransa – BC Tūzai 69-93
17:30 Apdovanojimai
 
 
 
 
 
Skip to content