Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Gegužės 20 d. Dzūkijos sostinėje vyko tarptautinis 48-asis sportinio ėjimo festivalis „Alytus 2022” bei Lietuvos 20 km sportinio ėjimo čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo daugiau nei 100 ėjikų iš įvairių pasaulio šalių. Vyrų grupėje varžybų nugalėtoju ir Lietuvos čempionu tapo prienietis Marius Žiūkas, moterų – ukrainietė Olena Sobčiuk.

Prienų KKSC varžybose atstovavo 5 sportininkės. Miglė Damynaitė perėjusi į suaugusiųjų amžiaus grupę šiose varžybose pirmą kartą įveikė 20 km distanciją ir Lietuvos čempionate iškovojo 5 vietą. Deimantė Žilinskaitė jaunučių amžiaus grupėje 3000 m distancijoje iškovojo 3 vietą,  Agota Žuklytė vaikų amžiaus grupėje iškovojo 2 vietą, Miglė Bartusevičūtė – 6 vietą, Goda Labutytė – 9 vietą.