Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Sausio 4 dieną Panevėžio lengvosios atletikos manieže įvyko atviras jaunučių lengvosios atletikos  čempionatas.  Jame dalyvavo trys Prienų KKSC lengvaatlečiai. Du iš jų ką tik peržengė vaikų amžiaus slenkstį ir pirmą kartą varžėsi jaunučių amžiaus grupėje.

Goda Labutyte 600 metrų bėgime iškovojo pirmąją vietą. Dovydas Masys 200 metrų bėgime iškovojo antrąją vietą, 60 metrų bėgime pateko į finalą, kuriame atbėgo ketvirtas. Danielė Revuckaitė dalyvavo 60 metrų bėgime, kuriame, pasiekusi savo asmeninį šios rungties rezultatą, iškovojo šešioliktą vietą.

Džiaugiamės sportininkais, kurie ir atostogų metu netinginiauja, siekia užsibrėžtų tikslų ir drąsiai žvelgia pirmyn, ruošdamiesi artėjantiems startams!