Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Birželio 21 d. Birštono stadione  vyko atviras Kauno jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo Prienų KKSC sportininkė Deimantė Žilinskaitė. Deimantė sportinio ėjimo 1000 m. rungtyje iškovojo pirmąją vietą.

Birželio 30 d. Vilniaus  Vingio stadione vyko jau Lietuvos jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo du Prienų KKSC sportininkai.  Deimantė Lietuvos čempionate , dabar jau 2000 m. sportinio ėjimo rungtyje tapo varžybų prizininke, atkaklioje kovoje iškovojusi trečiąją vietą. Ugnius Andriuškevičius, dalyvavęs 400 m. bėgime pasiekė asmeninį šios rungties rezultatą ir užėmė dvidešimtą vietą.

Tai jau paskutiniai startai vasaros sezone. Linkime sportininkams puikios, įspūdžių pilnos, aktyvios vasaros, atitrūkti nuo treniruočių ir varžybų įtampos ir su naujomis jėgomis pasitikti ateinantį sezoną.