Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Spalio 24 d. Kaune vyko 2020 m. Lietuvos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių rudens čempionatas, kuriame dalyvavo ir Prienų KKSC sportininkės.

🥇Vakarė Bakaitė Prienų KKSC) ir Erikas Kemeraitis (GS “Olimpija”) mišrios poros rungtyje užėmė I vietą.

🥈Ieva Vaitkutė, Austėja Šeškutė, Milena Damynaitė, Meda Lazauskaitė, Luknė Matusvevičiūtė grupinio pratimo rungtyje pagal tarptautines aerobinės gimnastikos taisykles iškovojo II vietą.

🥈Viltė Martusevičiūtė (Prienų KKSC), Saulė Baltušukonytė ir Guoda Dumbraitė (GS ” Olimpija”) jaunių trejeto rungtyje užėmė II vietą.

🏅Augustė Barštytė mergaičių vieneto rungtyje pagal tarptautines aerobinės gimnastikos taisykles užėmė 4 vietą.

🏅Smiltė Vaitkevičiūtė, Ema Valatkaitė, Vesta Žiobaitė, Rustė Marčiukaitytė, Guoda Petraškaitė grupinio pratimo rungtyje pagal tarptautines aerobinės gimnastikos taisykles taip pat liko ketvirtosios.

🏅Austėja Žukauskaitė – pirmą kartą startavo mergaičių vieneto rungtyje pagal tarptautines aerobinės gimnastikos taisykles.

🏅Aušrinė Bakaitė – merginų vieneto rungtyje jaunių amžiaus grupėje pagal Lietuvos aerobikos federacijos taisykles surinko 15.050 balų.

🏅Austėja Šabūnaitė po ilgos pertraukos startavo merginų vieneto rungtyje jaunimo amžiaus grupėje pagal Lietuvos aerobikos federacijos taisykles.