Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Šeštadienį Vilniaus apylinkėse vykusiose Lietuvos orientavimosi sporto čempionato  estafetėse vyrų elito grupėje aukso medalius iškovojo Prienų orientavimosi sporto klubo „Šilas“ vyrų komanda.

Užtikrintai nugalėjusi „Šilo“ komanda – Mantas Martinkus, Algirdas Bartkevičius ir Vytautas Beliūnas – trasoje sugaišo 2 val. 12 min. 29 sek. Atsilikusi 6 min. 12 sek. antrąją vietą iškovojo Kauno „Medeinos“ klubo komanda – Justas Misiūnas, Jonas Vytautas Gvildys ir Marijonas Gipas. Trečiąją vietą užėmė Šiaulių „Sako“ komanda – Paulius Vidžiūnas, Mindaugas Nakvosas ir Kevinas Olišauskis, nugalėtojams pralaimėję 7 min. 55 sek.

Moterų elito grupėje Prienų „Šilo“ merginos (Indrė Beliūnė, Milda Radzivonaitė, Akvilė Bartkevičiūtė) užtrukusios trasoje 2 val. 15 min., užėmė prizinę 4 vietą.

Vyrų 35 metų grupėje komanda (Andrius Valatka, Rimvydas Arlauskas, Vytautas Kamarūnas) užėmė- 5 – ąją vietą.

Antroji ,,Šilo“ vyrų komanda (Rokas Lipnickas, Andrius Jasiūnas, Benas Radzivonas