Lietuvos respublikos aerobinės gimnastikos žiemos vaikų ir jaunučių čempionate sėkmingai pasirodė Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro aerobinės gimnastikos komanda.

Sausio 19 d. vykusiame Lietuvos respublikos aerobinės gimnastikos žiemos vaikų ir jaunučių čempionate sėkmingai pasirodė Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro aerobinės gimnastikos komanda.

Vaikų amžiaus grupėje grupinio pratimo rungtyje I-ąją vietą iškovojo Ieva Vaitkutė, Milena Damynaitė, Austėja Šeškutė, Meda Lazauskaitė, Luknė Matusevičiūtė. Taip pat vaikų amžiaus grupėje mergaičių vieneto rungtyje IV-ąją vietą užėmė Augustė Barštytė. Vaikų trejeto rungtyje Luknė Šilingaitė, Mingailė Rasimaitė, Lėja Danilevičiūtė užėmė VI-ąją vietą, o Mingailė Rasimaitė mergaičių vieneto rungtyje pagerino savo asmenį rezultatą. 

Jaunučių amžiaus grupėje mišrios poros rungtyje II-ąją vietą užėmė Vakarė Bakaitė kartu su gimnastikos klubo „Olimpija“ sportininku Eriku Kemeraičiu. Penketukas Milda Dubinskaitė, Lėja Šalčiūtė, Giedrė Rupulevičiūtė, Emilija Vaitkevičiūtė, Gerda Kačinskaitė pagerino savo asmeninį rezultatą ir užėmė VII-ąją vietą. Guosnė Genevičiūtė, Gabrielė Barštytė ir Fausta Lučiauskaitė bei Eglė Vaitkutė pagerino savo asmenius rezultatus mergaičių trejeto ir vieneto rungtyse.

 

Mes esame ir FACEBOOK