Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Atviras Prienų aerobinės gimnastikos čempionatas visoms mūsų sportininkėms buvo sėkmingas.

Mergaičių penketukas – Smiltė Vaitkevičiūtė, Vesta Žiobaitė, Rustė Marčiukaitytė, Guoda Petraškaitė ir Ema Valatkaitė surinko 12.300 balų ir užėmė 6 prizinę vietą ir buvo apdovanotos medaliais.

Austėja Žukauskaitė debiutavus mergaičių vieneto rungtyje užėmė 12 vietą.

Mingailė Rasimaitė jauniausia čempionato sportininkė, surinko 12.950 balų ir jau po truputį gerina savo asmeninius pasiekimus.

Eglė Vaitkutė vieneto rungtyje surinko 15.150 balų ir užėmė 12 vietą tarp 49 sportininkių, Gabrielė Barštytė – 29 vietą tarp 49 sportininkių.

Pagaliau pavyko iš visokių negalavimų „iškopti“ Gabijos Peckutės, Adrijos Sipavičiūtės ir Medos Lazauskaitės trejetukui užimta 19 vieta tarp 39 konkurenčių.

Mergaičių penketukas: Giedrė Rupulevičiūtė, Meda Lazauskaitė, Gerda Kačinskaitė, Lėja Šalčiūtė, Emilija Vaitkevičiūtė užėmė 9 vietą.

Fausta Makštutytė pirmą kartą išbandė vieneto rungtį jaunių amžiaus grupėje, surinko 14.300 balų ir užėmė 38 vietą tarp 49 sportininkių. Aušrinė Bakaitė toje pačioje amžiaus grupėje –33 vietą tarp 49 sportininkių.

Austėja Šabūnaitė – jaunimo amžiaus grupėje – 10 vietą.

Džiaugiamės ir visų kitų sportininkių pasiekimais. Gal ir nepasisekė šį kartą užimti aukštesnių vietų, bet visos daro pažangą, tobulėja ir siekia savų tikslų.