prienusportas.lt logo

Prienų KKSC

Prienų KKSC

Tarptautinės sportinio  ėjimo varžybos “Druskininkai 2022” ir Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionatas

Prienų KKSC

Treniruoklių salė
Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
DAUGIAU
Orientavimosi sportas
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
DAUGIAU
Prienų rajono savivaldybės
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Šeštadienį Druskininkai priėmė XXX tarptautinių sportinio ėjimo varžybų ir Lietuvos 10km sportinio ėjimo čempionato dalyvius. Lietuvos čempionato nugalėtojais vyrų grupėje tapo Marius Žiūkas, moterų – Adrija Meškauskaitė. Šiame čempionate varžėsi ir Prienų KKSC sportininkė Miglė Damynaitė, kuri čempionate užėmė ketvirtąją vietą.

Deimantė Žilinskaitė jaunučių amžiaus grupėje iškovojo šeštąją vietą. Šiose varžybose dalyvavo nemaža grupė Prienų KKSC jaunųjų sportininkų, kurie išmėgino savo jėgas šioje lengvosios atletikos rungtyje. Visi jaunieji sportininkai atkakliai varžėsi ir atidavė visas savo jėgas siekiant kuo geresnių rezultatų. Puikiai varžybose pasirodė Agota Žuklytė, Miglė Bartusevičiūtė, Goda Labutytė, Ieva Jasukaitytė, Ieva Kreivėnaitė, Simonas Kuzmickas, Dominykas Guogis, Edvinas Mickevičius, Liepa Morkūnaitė, Milena Lukoševičiūtė, Anna Obrady, Viltė Martinaitytė. Trenerė Kristina didžiuojuosi visais sportininkais ir linki kuo geresnių startų ateityje.