Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Rugsėjo 11d. Druskininkuose vyko tarptautinės sportinio ėjimo varžybos “Druskininkai 2021”, kuriose dalyvavo komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Šiose varžybos Prienų KKSC atstovavo penki sportininkai, pasiekę puikių rezultatų.

Miglė Damynaitė, jaunimo amžiaus grupės atstovė, varžėsi 5 km. distancijoje, kurioje iškovojo pirmąją vietą ir tapo šios rungties nugalėtoja.

Deimantė Žilinskaitė, jaunučių amžiaus grupėje įveikusi 1 km. distanciją taip pat tapo nugalėtoja ir kartu su Migle iškovojo teisę dalyvauti Pabaltijo šalių sportinio ėjimo komandiniame čempionate.  Šioje sportininkų grupėje varžėsi ir Emilija Vilčinskaitė, kuri iškovojo ketvirtąją vietą.

Startas Druskininkuose buvo sėkmingas ir pirmą kartą sportinio ėjimo varžybose dalyvavusiems jauniesiems sportininkams Agotai Žuklytei ir Simonui Kuzmickui. Šiose varžybose prizinių vietų iškovoti jiems nepavyko, tačiau žengė ant pakylos ir varžybų organizatorių buvo apdovanoti rėmėjų prizais kaip jauniausi varžybų dalyviai.