Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Rugsėjo 23 d. Prienų kūno kultūros ir sporto centro stadione įvyko jau tradicinėmis tapusios sportinio ėjimo varžybos “Prienai 2022”. Varžybos Prienuose paskutiniu etapu uždaro Lietuvos sportinio ėjimo taurę, kurios įskaitinės varžybos vyksta visus metus. Varžytis susirinko komandos iš Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Jonavos, Birštono, Kėdainių, Švenčionių ir Prienų.  Varžybų dalyvius pasveikino Prienų kūno kultūros ir sporto centro direktorius Audronis Deltuva ir Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Artiomas Marchockis.

Jauniausieji vaikai varžėsi 500 m distancijoje, kurioje atitinkamai iškovojo: Anna Silvia Ogrady ketvirtą vietą, Agota Žuklytė šeštą vietą, Ieva Kreivėnaitė septintą vietą, Ieva Jasukaitytė aštuntą vietą. Berniukų grupėje Edvinas Mickevičius liko devintas, Simonas Kuzmickas dešimtas, Emilis Juodžiukynas vienuoliktas, Rėjus Zeleniakas septynioliktas.

Šiek tiek vyresnių vaikų grupėje Dominykas Guogis 1000 m distancijoje iškovojo septintą vietą. Jaunučių amžiaus grupėje Deimantė Žilinskaitė, besivaržiusi 2000 m distancijoje, iškovojo ketvirtą vietą.

Sportinio ėjimo taurės bendroje įskaitoje yra apdovanojami šešias pirmąsias vietas užėmę dalyviai. Prienų KKSC sportininkai bendrojoje įskaitoje iškovojo du apdovanojimus. Agota Žuklytė bendrojoje įskaitoje užėmė trečiąją vietą, Deimantė Žilinskaitė ketvirtą vietą. Lietuvos Eksėjikų prezidentas Edgaras Kaselis apdovanojo prizininkus taurėmis ir skatinamaisiais prizais.