Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Gruodžio 20 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centre įvyko tradicinės sportinio ėjimo varžybos “Kalėdinis Alytus 2022”. Varžybose dalyvavo sportinio ėjimo komandos iš visos Lietuvos. Šios varžybos sportininkams yra pirmosios įskaitinės  2023 metų sportinio ėjimo taurės varžybos. Jose varžėsi ir Prienų sporto centro lengvaatlečiai.

Vieno kilometro nuotolyje, jauniausiųjų vaikų amžiaus grupėje, trečiąsias  vietas iškovojo Agota Žuklytė ir Simonas Kuzmickas. Deimantė Žilinskaitė, rungtyniavusi trijų kilometrų distancijoje, iškovojo ketvirtą vietą. Vyresnių vaikų grupėje, vieno kilometro distancijoje, Ieva Kreivėnaitė iškovojo penktą, Kamilė Barščevičiūtė šeštą, Ieva Jasukaitytė vienuoliktą, Urtė Baranauskaitė dvyliktą vietas. Jaunesnių vaikų grupėje Miglė Bartusevičiūtė ir Emilis Juodžiukynas iškovojo ketvirtą, Rėjus Zeleniakas penktą, Milena Lukoševičiūtė šeštą , Liepa Morkūnaitė – vienuoliktą vietą.