Sportinio ėjimo varžybos Alytuje

Prienų KKSC lengvaatlečiai dalyvavo sportinio ėjimo varžybose „Kalėdinis Alytus”. Džiugina jaunųjų sportininkų rezultatai. Daugeliui iš jų tai buvo pirmas startas šioje lengvosios atletikos rungtyje.  Agota Žuklyte,  jaunesniųjų vaikų amžiaus grupėje iškovojo pirmąją vietą, Miglė Bartusevičiūtė – antrąją, Ieva Jasukaitytė – trečiąją, Anna Silvia Obrady – ketvirtąją.

Goda Labutytė, žingsniavusi 1000 m distanciją iškovojo antrąją vieta, Dominykas Guogis šioje rungtyje užėmė devintąją vietą, Matas Šliaužys – dvyliktą, Pijus Matulaitis – tryliktą.

Jaunučių amžiaus grupėje 2000 m distancijoje varžėsi Deimantė Žilinskaitė, kuri užėmė trečiąją vietą, Emilija Vilčinskaitė 3000 m distancijoje – penktą vietą.