Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Spalio 25 d.  Šiauliuose vyko atviras vaikų lengvosios atletikos čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo gausios lengvosios atletikos komandos iš visos Lietuvos.  Varžybose įvairiose rungtyse savo jėgas išbandė vienuolika Prienų KKSC jaunųjų lengvaatlečių. Varžybų prizininkais, iškovoję trečiąsias vietas,  tapo Goda Labutytė, Agota Žuklytė ir Edvinas Mickevičius. Visi trys varžėsi  600 m bėgimo rungtyje, skirtingose amžiaus grupėse. Puikiai  60 m rungtyje subėgo Salvijus Batkevičius, kuris šios rungties finaliniame bėgime iškovojo penktąją vietą, o šuolio į tolį rungtyje taip pat pateko į finalą ir  iškovojo ketvirtą vietą. Emilis Martusevičius šuolio į aukštį rungtyje iškovojo ketvirtą vietą, 60 m bėgime atbėgo devynioliktas. Matas Kleinys šuolio į tolį rungtyje pateko į finalą, kuriame iškovojo aštuntą vietą, 60 m bėgime atbėgo keturioliktas.

Jaunesniųjų mergaičių tarpe 60 m rungtyje Ieva Jasukaitytė iškovojo devintąją vietą, šuolio į tolį rungtyje  – penkioliktą. Ieva Kreivėnautė šuolyje į tolį iškovojo dešimtą vietą, 60 m bėgime – dvidešimt ketvirtą vietą.  Gustė Andriukevičiūtė 60 m bėgime užėmė  trisdešimt ketvirtą vietą, Viltė Martinaitytė dvidešimt devintą vietą, Kamilė Barščevičiūtė  trisdešimt pirmą vietą.

Šios varžybos buvo kontrolinės prieš lapkričio mėnesį šios amžiaus grupės vaikų vyksiančias olimpinių vilčių žaidynes. Pasisėmėm  patirties varžybose, įvertinom konkurencinę aplinką, išbandėm uždarų patalpų maniežo takelius, pagerinom asmeninius rungčių rezultatus.  Sėkmės tolimesniuose startuose !