Savaitgalio lengvaatlečių startai

Penktadienį dvi Prienų KKSC sportininkės dalyvavo sportinio ėjimo varžybose „Krakėms 600“. Puikiai šiose varžybose startavo jaunučių amžiaus grupės atstovė Deimantė Žilinskaitė, žingsniavusi 2000 m sportinio ėjimo rungtyje ir pasiekusi asmeninį šios distancijos rezultatą iškovojo antrąją vietą. Emilija Vilčinskaitė šioje distancijoje šįkart užėmė šeštąją vietą.

Šeštadienį dalyvavome Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės atvirose varžybose, vykusiose Palangos miesto stadione. Šiose varžybose varžėsi būrys stipriausių šalies lengvaatlečių, kuriems šios varžybos buvo viena iš paskutinių galimybių įvykdyti olimpinius normatyvus ar pelnyti reitingo taškus. Prienų KKSC sportininkė, Miglė Damynaitė, dalyvavo 5000 m sportinio ėjimo rungtyje, kurioje varžydamasi su pajėgiausiomis šalies sportinio ėjimo atstovėmis  iškovojo penktąją vietą.