Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Balandžio 21 dieną Prienų rajono kūno kultūros ir  sporto centro stadione vyko Prienų atviras vaikų lengvosios atletikos čempionatas. Čempionate dalyvavo komandos iš Kauno miesto, Alytaus ir Prienų. Dalyviai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes: 2010-2011 g. ir 2012 ir jaunesni. Sportininkai varžėsi keturiose lengvosios atletikos rungtyse: 60 m. bėgimo, 300 m. bėgimo, 1000 m. sportinio ėjimo ir šuolio į tolį rungtyse.

Prienų KKSC sportininkų rezultatai:

2012 ir jaunesnių mergaičių amžiaus grupėje 60 m. bėgime antrąją vietą iškovojo Miglė Bartusevičiūtė, trečiąją – Gintarė Milena Lukoševičiūtė. Vyresnių mergaičių grupėje 60 m. bėgime pirmąją vietą iškovojo Ieva Sadauskaitė, antrąją – Emilija Kaltauskaitė, Sofija Kotryna Juškevičiūtė liko ketvirta, Žemyna Kašinskaitė – šešta.

2012 ir jaunesnių berniukų amžiaus grupėje 60 m. bėgime pirmąją vietą iškovojo Simonas Kuzmickas, antrąją – Emilis Juodžiukynas, trečiąją – Rėjus Zeleniakas. Vyresnių berniukų grupėje  60 m. bėgime nugalėjo Salvijus Batkevičius, antrąją vietą užėmė Markas Vasiljevas.

300 m. bėgimo rungtyje vyresnių mergaičių grupėje Ieva Sadauskaitė užėmė pirmąją vietą, Urtė Baranauskaitė ketvirtą.  Jaunesniųjų grupėje šioje rungtyje Agota Žuklytė iškovojo antrąją vietą.

2012 ir jaunesnių berniukų amžiaus grupėje 300 m. bėgime Emilis Juožiukynas iškovojo antrą vietą, Joris Juozapavičius – trečią. Vyresnių berniukų grupėje šioje rungtyje Edvinas Mickevičius iškovojo antrąją vietą.

1000 m. sportinio ėjimo rungtyje 2012 ir jaunesnių berniukų amžiaus grupėje Joris Juozapavičius iškovojo pirmąją vietą, Titas Jasukaitis – antrąją. Abiems jauniesiems sportininkams tai buvo pirmas startas šioje nelengvoje, ištvermės ir atkaklumo reikalaujančioje lengvosios atletikos rungtyje. Jaunesnių mergaičių amžiaus grupėje šioje rungtyje Agota Žuklytė iškovojo antrąją vietą,  Liepa Morkūnaitė – šeštą. Vyresniųjų mergaičių grupėje 1000 m. sportiniame ėjime Kamilė Barščevičiūtė užėmė antrąją vietą, Ieva Kreivėnaitė         – trečiąją, Ieva Jasukaitytė – penktą vietas.

Na, o šuolio į tolį rungtyje  tiek jaunesniųjų, tiek vyresniųjų berniukų grupėse pirmąsias vietas iškovojo Prienų sportininkai – Simonas Kuzmickas pirmąją, Rėjus Zeleniakas – antrąją, o Aleksas Vilkonis trečiąją vietą. Vyresniųjų grupėje Salvijus Batkevičius iškovojo pirmąją vietą, Markas Vasiljevas – antrąją, Edvinas Mickevičius – trečiąją.  Mergaičių grupėje Miglė Bartusevičiūtė iškovojo pirmąją vietą, Gintarė Milena Lukoševičiūtė – trečiąją. Vyresniųjų mergaičių grupėje šuolyje į tolį Emilija Kaltauskaitė iškovojo trečiąją vietą, Sofija Kotryna Juškevičiūtė – ketvirtą, Žemyna Kašinskaitė – septintą vietą.