prienusportas.lt logo

Prienų KKSC

Prienų KKSC

Lengvaatlečių startai Kauno atvirame vaikų čempionate

Prienų KKSC

Lengvaatlečių startai Kauno atvirame vaikų čempionate

Treniruoklių salė
Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
DAUGIAU
Orientavimosi sportas
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
DAUGIAU
Prienų rajono savivaldybės
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Kovo 8 d. Kauno lengvosios atletikos manieže vyko atviras vaikų čempionatas. Jame varžėsi lengvaatlečiai iš Kauno, Marijampolės, Jurbarko, Alytaus, Jonavos, Kėdainių. Prienų KKSC atstovavo 12 sportininkų.  Visų rungčių pirmas šešias vietas iškovoję sportininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Mūsų komandos rezultatai:

1000 sp. ėjimo rungtyje 2 vietą iškovojo Agota Žuklytė. Ieva Sadauskaitė 60 m. bėgime pateko į finalą, kuriame iškovojo 3 vietą, o 200 m. bėgime ši sportininkė iškovojo 4 vietą. Salvijus Batkevičius 200 m. bėgime iškovojo 3 vietą, o 60 m. bėgime taip pat pateko į finalą, kuriame užėmė 4 vietą.

Kiti sportininkų rezultatai taip pat džiugina: Emilija Kaltauskaitė 200 m. bėgime iškovojo 5 vietą, 60 m. bėgime pateko į finalą ir užėmė 7 vietą. Matas Šliaužys rutulio stūmimo rungtyje iškovojo 5 vietą, Miglė Bartusevičiūtė ir Edvinas Mickevičius sportinio ėjimo 1000 m. rungtyje iškovojo 7 vietas. Sofija Juškevičiūtė pirmą kartą dalyvavo 60 m. barjerinio bėgimo rungtyje, kurioje puikiai pasirodė ir pateko į finalą, kuriame iškovojo 7 vietą. Žemyna Kašinskaitė  60 m. rungtyje užėmė 20 vietą, Ieva Kreivėnaitė 200 m. bėgime užėmė 24 vietą, Urtė Baranauskaitė 60 m. bėgime iškovojo 29 vietą.

Skip to content