Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Baigėsi dvi dienas vykęs Kauno jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos čempionatas, kurio viena varžybų diena buvo vykdoma Kauno stadione, o antrą dieną varžybos persikėlė į Birštoną.  Šiose varžybose Prienų KKSC atstovavo penki sportininkai, kurie varžėsi skirtingose rungtyse bei amžiaus grupėse.

Pirmąją varžybų dieną startavo sportinio ėjimo atstovės, kurios žingsniavo 1000 m distanciją.  Deimantė Žilinskaitė šioje rungtyje užėmė I vietą, Emilija Vilčinskaitė – II vietą.

Antrą dieną varžybas pradėjo Silvija Kazlauskaitė, kuri bėgo 100 m distanciją, kurioje pasiekusi šios rungties asmeninį rezultatą iškovojo 10 vietą. Domas Matulaitis, jaunių amžiaus grupės atstovas, taip pat dalyvavo 100 m bėgime, pateko į B finalą ir iškovojo 10 vietą.  Deimantė Žilinskaitė antrąją dieną bėgo 1500 m ir šioje rungtyje iškovojo 5 vietą. Kartu su ja bėgusi Paulina Vilbasytė šiose varžybose užėmė 6 vietą.