Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Sekmadienį vykusiose Lietuvos orientavimosi sporto varžybose ilgoje trasoje vyrų elito grupėje greičiausiai distanciją įveikė ir pirmąjį asmeninį Lietuvos čempiono ilgoje trasoje titulą iškovojo Prienų „Šilo“ orientacininkas pakuoniškis Vytautas Beliūnas, 13 kilometrų su 28 kontroliniais punktais trasoje užtrukęs 1 val. 33 min. Antrą vietą iškovojo Plungės „Versmės“ sportininkas Giedrius Sabaliauskas, nugalėtojui nusileidęs 2 min. 34 sek., o trečiąją – Donatas Stulgys iš Alytaus „Dainavos“ klubo, atsilikęs 4 min. 13 sek.

„Trasą pavyko įveikti stabiliai, be didesnių klaidų. Buvo keletas smulkesnių netikslumų, bet greitai pavykdavo susiorientuoti, kur esu ir ištaisyti tas klaidas. Per daug šiandien nesitaupiau, bėgau tiesiai per kalnus ir nesirinkau lengvesnių variantų apibėgti. Nugalėti tikėjausi ir labai tuo džiaugiuosi. Šiandien ypatinga diena – pagaliau iškovojau pirmąjį asmeninį auksą ilgoje trasoje, kurio taip trūko tarp mano iškovotų apdovanojimų. Ir ačiū mano žmonai, kuri leido visus metus stabiliai sportuoti ir pasiekti šį rezultatą“, – po trasos džiaugėsi Vytautas Beliūnas.

Ketvirtą, prizinę, vietą elito grupėje laimėjo ,,šilietis“ Mantas Martinkus.

Jaunimo iki 23 metų amžiaus grupėje čempionu tapo Rokas Lipnickas, o jaunimo merginų iki 23 metų grupėje Akvilė Bartkevičiūtė iškovojo sidabro medalį.

Taip pat džiaugiamės ir Andrius Valatkos iškovotu sidabro medaliu V45 amžiaus grupėje.

Aukštą ketvirtą vietą iškovojo Rimvydas Arlauskas (V 40 amžiaus grupė).