Tarptautinis aerobinės gimnastikos turnyras ir Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionatas

Tarptautinis aerobinės gimnastikos turnyras ir Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionatas vykęs vasario 21–22 dienomis Prienų sporto arenoje mūsų merginoms buvo itin sėkmingas.

Viltė Martusevičiūtė vieneto rungtyje jaunių amžiaus grupėje pagerino savo ameninį rezultatą.

Augustė Barštytė vieneto rungtyje pirmą kartą Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionate iškovojo vietą finale. Galutinėje čempionato įskaitoje Augustė užėmė 4 vietą, tarptautiniame turnyre – 7 vietą.

Vakarė Bakaitė tapo Lietuvos čempione, o tarptautinio turnyro – vicečempione.

Ieva Vaitkutė, Milena Damynaitė, Austėja Šeškutė, Luknė Matusevičiūtė, Meda Lazauskaitė grupinio pratimo rungtyje vaikų amžiaus grupėje tapo Lietuvos čempionėmis ir tarptautinio turnyro nugalėtojomis.