Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Šių metų sausio 3 d. Prienų KKSC lengvaatlečiai dalyvavo Šiauliuose vykusiosiose atvirose jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos taurės varžybose.  Varžybose dalyvavo gausios komandos iš įvairių Lietuvos miestų bei mažesnių miestelių. Prienams šiose varžybose atstovavo 6 sportininkai. Geriausiai iš Prienų komandos pasirodė Dovydas Milaševičius, rutulio stūmimo rungtyje iškovojęs pirmąją vietą. Taip pat rutulio stūmimo sektoriuje pirmą kartą savo jėgas išbandė Paulina ir Gabija Vilbasytės. Gabija varžybose iškovojo 4 vietą, Paulina 5 vietą.

Trys Prienų lengvaatletės dalyvavo 60 m barjerinio bėgimo rungtyje. Jų rezultatai: Silvija Kazlauskaitė ir Austėja Visockaitė pateko į 60 b/b finalą ir jame Silvija iškovojo penktą, Austėja šeštą vietas. Viktorijos Šuliauskaitės rezultatas šioje rungtyje liko septintas.

Šios varžybos buvo puiki galimybė pasitikrinti savo jėgas prieš žiemos jaunių ir jaunučių Lietuvos čempionatus.