Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Šį penktadienį ir šeštadienį, Prienų  lengvosios atletikos komanda dalyvavo 2 varžybose Panevėžyje, naujai renovuotame lengvosios atletikos manieže. Penktadienį  vyko  XXXI tarptautinės „Nevėžio“ taurės varžybos, kuriose varžėsi sportininkai iš Lietuvos,  Latvijos ir Estijos jaunučių ir jaunių amžiaus grupėse. Šiose varžybose mūsų komandai atstovavo penki sportininkai, keturi iš jų dalyvavo barjerinio bėgimo rungtyje ir vienas sportininkas – rutulio stūmimo rungtyje. Silvija Kazlauskaitė, 60 m barjerinio bėgimo rungtyje, pasiekusi savo asmeninį rezultatą, finaliniame bėgime finišavo ketvirta, Gustas Sadauskas, taip pat šioje rungtyje liko ketvirtas, Austėja Visockaitė finale iškovojo 6 vietą, Viktorija Šuliauskaitė – 8 vietą.  Dovydas Milaševičius,  rutulio stūmimo rungtyje, iškovojo 8 vietą.

Šeštadienį  čia pat Panevėžyje jau varžėsi vaikų amžiaus lengvaatlečiai, kurie  dalyvavo  Lietuvos vaikų čempionate. Šiose varžybose Prienams atstovavo dvi sportininkės. Deimantė Žilinskaitė, 1000 m sportinio ėjimo rungtyje, iškovojo ketvirtą vietą, labai nedaug atsilikusi nuo prizininkių trejeto, Darija Kuzmickaitė varžėsi 60 m bėgimo rungtyje, kurioje liko 33  iš 42 dalyvių.