Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Balandžio 25 d. prie Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro vyko rajoninės mokinių pavasario kroso estafečių varžybos. Šios varžybos ypatingos tuo, kad komandą sudaro aštuoni mokiniai: keturios mergaitės, kurios bėga 500 m ir keturi berniukai, kurie bėga 1000 m.

Vyresniųjų amžiaus grupėje dalyvavo Prienų “Žiburio” gimnazijos ir Jiezno gimnazijos komandos.

Pirmąją vietą iškovojo Žiburio” gimnazijos komanda, kurią paruošė mokytojai Dalia Šklėriūtė ir Artūras Juočiūnas. Antrąją laimėjo Jiezno gimnazistai, kuriuos paruošė Saulius Šimanskas.

Jaunesniųjų amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo “Ąžuolo” progimnazijos komanda, kurią paruošė Kęstas Joneliūnas ir Kristina Kalesinskaitė, antrąją – Jiezno gimnazijos komanda ir trečiąją Prienų “Revuonos” pagrindinės mokyklos komanda, kurią paruošė Elena Bendinskienė.

Komandos nugalėtojos iškovojo teisę rajonui atstovauti Lietuvos mokyklų žaidynių finaliniame etape.

Diplomus ir medalius įteikė Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro direktorius Audronis Deltuva.