Prienų rajono savivaldybės salės futbolo pirmenybės 2019

 PRIENŲ RAJONO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

 

 

 

Komanda

Žaista

Laimėta

Pralaimėta

Lygiosios

Taškai

 1

FK Rūdupis

 3  3  0  0  9

2

 

 

Ąžuolas 

 2  0  6

3

 

Stadionas

4

 

Jieznas

3  2 1  6

 5

 

Birštono vienkiemis

3 3  0

6

FM Prienai U17

 3 3  0

 

Nuotraukos ČIA

Kvitrina nuotraukos ČIA

NUOSTATAI IR PARAIŠKOS FORMA ČIA

Komandų vadovų kontaktai ČIA

Mes esame ir FACEBOOK

 

 

 

 TVARKARAŠTIS

PIRMASIS TURAS Sausio 19 diena (Šeštadienis)

12:00 Ąžuolas – Birštono vienkiemis  Rezultatas 5 – 2

13:00 FK Rūdupis – FK Prienai U17     Rezultatas 18 – 4

14:00 Stadionas – Jieznas                        Rezultatas 3 – 12

Pirmasis prienų rajono savivaldybės salės futbolo pirmenybių turas baigėsi be staigmenų.

Susitikimas tarp ,,Kalniečių“ ir ,,Ąžuolo“ futbolininkų vyko labai atkakliai ir iki pat antrojo kėlinio vidurio nugalėtojas nebuvo aiškus.

Pirmaisiais smuikais komandose grojo Donatas Mekionis (Ąžuolas) ir Tomas  Mockevičius (Kalniečiai) ,bet laimėjo 4 įvarčius peniusio ,,Ažuolo“ komandos lyderio vedama komanda.

Antrasis susitikimas vyko tarp praeitų metų čempionų ,,FK Rūdupis“ ir jaunųjų ,,FK Prienai U17“ futbolininkų.Intrigos šiose rungtynėse nebuvo ir praeitų metų čempionai nuo pirmųjų

minučių pradėjo diktuoti madas bei rungtynes baigė rezultatu 18 -4.Rezultatyviausiai komandose rungtyniavo Paulius Damynas (Rūdupis)5 įv. ir Dovydas Juodsnukis (Prienai) 2 įv.

Žiūrovai pranašavo atkaklų mūšį trečiajame susitikime,bet taip neįvyko ,komanda ,,Stadionas“ triuškinamai nusileido puikiai žaidusiai Jiezno miestelio komandai  ir pirmajame ture 

liko be taškų.Jiezno komandoje puikiai rungtyniavo vartininkas Darius Venskūnas,kuris ne tik pelnė 2 įvarčius bet ir puikiai saugojo savuosius vartus.

 

ANTRASIS TURAS Sausio 26 diena (Šeštadienis)

13:00  Birštono vienkiemis -FK Rūdupis   Rezultatas 3 – 7

 

14:00 Jieznas – FK Prienai U17                       Rezultatas 11 – 3

15:00 Ąžuolas – Stadionas                                 Perkeltos rungynės

Po antrojo Prienų rajono savivaldybės salės futbolo pirmenybių turo lyderiauja Jiezno miestelio komanda ir nenugalimasis FK Rūdupis.

Rungtynės tarp Kalniečių komandos ir praeitų metų čempionų vyko labai atkakliai,nors rezultate tas ir neatsispindi.

Kalniečiai iki galo kovojo ir Evaldo Daukševičiaus bei Tomo Mockevičiaus pastangomis vis sukurdavo intrigą,bet Povilo Damyno ir Egidijaus Pašukevičiaus duetas neleido Kalniečiams pajusti pergalės skonio.

Vienoje iš FK Rūdupis atakų Kalniečių žaidėjas Liudas Bagdonas tyčia sužaidė ranka ir už tai buvo nubaustas raudona kortele,dėl to kitame ture jis negalės padėti savo komandai.Tai nėra vienintelis Kalniečių praradimas,nes Valentinas Gasparavičius buvo nubaustas jau antrąja geltona kortele ir rungtynėse taip pat negalės dalyvauti.

 

Antrosios rungtynės nebuvo tokios atkaklios ir pergalingai žygiuojanti Jiezno miestelio komanda nepasigailėjo Prienai U17 komandos.

Šiose rungtynėse nesustabdomas buvo Vilhelmas Bajoras,kuris pelnė daugiau nei pusę komandos įvarčių.

Verta paminėti,kad šiose rungtynėse Jiezno komandos žaidėjas Ernestas Sabaliauskas įmušė įvartį užsisukęs kulnu ir tai yra kolkas gražiausias pirmenybių įvartis.

TREČIASIS TURAS Vasario 2 diena (Šeštadienis)

12:00 FK Rūdupis – Jieznas                        Rezultatas 8 – 6

13:00 Birštono vienkiemis – Stadionas  Rezultatas 6 – 7

14:00 Ąžuolas –  FK Prienai U17                Rezultatas 6 – 5

Jiezno miestelio futbolininkai toliau stebina.Trečiojo turo rungtynėse jie pralaimėjo praeitų metų čempionams,bet parodė,kad gali kautis su visais.Rungtynės buvo labai atkaklios ir Jiezno futbolinkai rodė charakterį,bei Vilhelmo Bajoro dėka visų rungtynių metu išliko arti Rūdupio komandos,bet praeitų metų čempionai žaidė labai komandiškai ir Virmanto Šabasevičiaus,Alvaro Zagursko,Povilo Damyno dėka iškovojo sunkią pergalę,bei tapo pirmąja komanda,kuri užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Antrosios rungtynės buvo labai svarbios abiems komandoms siekiant vietos atkrintamosiose.Rungtynes geriau pradėjo Kalniečiai,bet Stadionas pabudo ir greitai išlygino rezultatą.Didžiąją  rungtynių dalį vyko labai atkakli kova ir rezultatas buvo lygus.Antrojo kėlinio viduryje Stadionas atrodė perlaužė rungtynes ir išsiveržė į priekį 3 įvarčių skirtumu,bet Edvinas Stražnickas turėjo savų argumentų ir nuostabiu smūgiu nuginklavo Stadiono vartų sargą Julių Strampicką.Įvartis atgaivino Kalniečių viltis laimėti ir jie sumažino rezultatą iki 1 įvarčio,bet rungtynių laimėti jiems nepavyko.

FK Prienai U17 komanda pagaliau parodė ,kad gali žaisti komandinį futbolą ir kovoti su vienais pirmenybių lyderių,kaip lygūs su lygiais.Dovydo Juodsnukio vedama komanda visų rungtynių metu įrodinėjo,kad jų komanda yra verta atkrintamųjų ir lygiai kovėsi su Ąžuolo futbolininkais.Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos jie netgi persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai ir jau atrodė ,kad sensacija ranka pasiekiama,bet jaunatviškas maksimalizmas ir siekis įmušti dar vieną įvartį paskandino viltis laimėti.Ąžuolo futbolininkai nepraleido progos pasinaudoti jaunimo klaidomis ir paskutinėmis rungtynių sekundėmis Donato Mekionio dėka išplėšė pergalę.

REZULTATYVIAUSIAS PIRMENYBIŲ ŽAIDĖJAS 11 ĮVARČIŲ

Vilhelmas Bajoras

 

 

KETVIRTASIS TURAS Vasario 9 diena(Šeštadienis)

12:00 Stadionas – FK Rūdupis

13:00 Birštono vienkiemis – FK Prienai U17 

14:00  Jieznas – Ąžuolas

PENKTASIS TURAS Vasario 16 diena (Šeštadienis)

12:00 FK Rūdupis – Ąžuolas

13:00 Stadionas – FK Prienai U17 

14:00 Birštono vienkiemis – Jieznas