PIRMASIS TURAS Sausio 19 diena (Šeštadienis)

12:00 Ąžuolas – Birštono vienkiemis  Rezultatas 5 – 2

13:00 FK Rūdupis – FK Prienai U17     Rezultatas 18 – 4

14:00 Stadionas – Jieznas                        Rezultatas 3 – 12

Pirmasis prienų rajono savivaldybės salės futbolo pirmenybių turas baigėsi be staigmenų.

Susitikimas tarp ,,Kalniečių“ ir ,,Ąžuolo“ futbolininkų vyko labai atkakliai ir iki pat antrojo kėlinio vidurio nugalėtojas nebuvo aiškus.

Pirmaisiais smuikais komandose grojo Donatas Mekionis (Ąžuolas) ir Tomas  Mockevičius (Kalniečiai) ,bet laimėjo 4 įvarčius peniusio ,,Ažuolo“ komandos lyderio vedama komanda.

Antrasis susitikimas vyko tarp praeitų metų čempionų ,,FK Rūdupis“ ir jaunųjų ,,FK Prienai U17“ futbolininkų.Intrigos šiose rungtynėse nebuvo ir praeitų metų čempionai nuo pirmųjų

minučių pradėjo diktuoti madas bei rungtynes baigė rezultatu 18 -4.Rezultatyviausiai komandose rungtyniavo Paulius Damynas (Rūdupis)5 įv. ir Dovydas Juodsnukis (Prienai) 2 įv.

Žiūrovai pranašavo atkaklų mūšį trečiajame susitikime,bet taip neįvyko ,komanda ,,Stadionas“ triuškinamai nusileido puikiai žaidusiai Jiezno miestelio komandai  ir pirmajame ture

liko be taškų.Jiezno komandoje puikiai rungtyniavo vartininkas Darius Venskūnas,kuris ne tik pelnė 2 įvarčius bet ir puikiai saugojo savuosius vartus.

ANTRASIS TURAS Sausio 26 diena (Šeštadienis)

13:00  Birštono vienkiemis -FK Rūdupis   Rezultatas 3 – 7

14:00 Jieznas – FK Prienai U17                       Rezultatas 11 – 3

15:00 Ąžuolas – Stadionas                                 Perkeltos rungynės

Po antrojo Prienų rajono savivaldybės salės futbolo pirmenybių turo lyderiauja Jiezno miestelio komanda ir nenugalimasis FK Rūdupis.

Rungtynės tarp Kalniečių komandos ir praeitų metų čempionų vyko labai atkakliai,nors rezultate tas ir neatsispindi.

Kalniečiai iki galo kovojo ir Evaldo Daukševičiaus bei Tomo Mockevičiaus pastangomis vis sukurdavo intrigą,bet Povilo Damyno ir Egidijaus Pašukevičiaus duetas neleido Kalniečiams pajusti pergalės skonio.

Vienoje iš FK Rūdupis atakų Kalniečių žaidėjas Liudas Bagdonas tyčia sužaidė ranka ir už tai buvo nubaustas raudona kortele,dėl to kitame ture jis negalės padėti savo komandai.Tai nėra vienintelis Kalniečių praradimas,nes Valentinas Gasparavičius buvo nubaustas jau antrąja geltona kortele ir rungtynėse taip pat negalės dalyvauti.

Antrosios rungtynės nebuvo tokios atkaklios ir pergalingai žygiuojanti Jiezno miestelio komanda nepasigailėjo Prienai U17 komandos.

Šiose rungtynėse nesustabdomas buvo Vilhelmas Bajoras,kuris pelnė daugiau nei pusę komandos įvarčių.

Verta paminėti,kad šiose rungtynėse Jiezno komandos žaidėjas Ernestas Sabaliauskas įmušė įvartį užsisukęs kulnu ir tai yra kolkas gražiausias pirmenybių įvartis.

TREČIASIS TURAS Vasario 2 diena (Šeštadienis)

12:00 FK Rūdupis – Jieznas                        Rezultatas 8 – 6

13:00 Birštono vienkiemis – Stadionas  Rezultatas 6 – 7

14:00 Ąžuolas –  FK Prienai U17                Rezultatas 6 – 5

Jiezno miestelio futbolininkai toliau stebina.Trečiojo turo rungtynėse jie pralaimėjo praeitų metų čempionams,bet parodė,kad gali kautis su visais.Rungtynės buvo labai atkaklios ir Jiezno futbolinkai rodė charakterį,bei Vilhelmo Bajoro dėka visų rungtynių metu išliko arti Rūdupio komandos,bet praeitų metų čempionai žaidė labai komandiškai ir Virmanto Šabasevičiaus,Alvaro Zagursko,Povilo Damyno dėka iškovojo sunkią pergalę,bei tapo pirmąja komanda,kuri užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Antrosios rungtynės buvo labai svarbios abiems komandoms siekiant vietos atkrintamosiose.Rungtynes geriau pradėjo Kalniečiai,bet Stadionas pabudo ir greitai išlygino rezultatą.Didžiąją  rungtynių dalį vyko labai atkakli kova ir rezultatas buvo lygus.Antrojo kėlinio viduryje Stadionas atrodė perlaužė rungtynes ir išsiveržė į priekį 3 įvarčių skirtumu,bet Edvinas Stražnickas turėjo savų argumentų ir nuostabiu smūgiu nuginklavo Stadiono vartų sargą Julių Strampicką.Įvartis atgaivino Kalniečių viltis laimėti ir jie sumažino rezultatą iki 1 įvarčio,bet rungtynių laimėti jiems nepavyko.

FK Prienai U17 komanda pagaliau parodė ,kad gali žaisti komandinį futbolą ir kovoti su vienais pirmenybių lyderių,kaip lygūs su lygiais.Dovydo Juodsnukio vedama komanda visų rungtynių metu įrodinėjo,kad jų komanda yra verta atkrintamųjų ir lygiai kovėsi su Ąžuolo futbolininkais.Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos jie netgi persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai ir jau atrodė ,kad sensacija ranka pasiekiama,bet jaunatviškas maksimalizmas ir siekis įmušti dar vieną įvartį paskandino viltis laimėti.Ąžuolo futbolininkai nepraleido progos pasinaudoti jaunimo klaidomis ir paskutinėmis rungtynių sekundėmis Donato Mekionio dėka išplėšė pergalę.

KETVIRTASIS TURAS Vasario 9 diena(Šeštadienis)

12:00 Stadionas – FK Rūdupis  Rezultatas 4 – 3

13:00 Birštono vienkiemis – FK Prienai U17  Rezultatas 22 – 2

14:00  Jieznas – Ąžuolas  Rezultatas 5 – 6

Sensaciją pateikė Stadiono komanda ,kuri po atkaklaus mūšio nugalėjo favoritais laikytą Rūdupio komandą.Stadiono herojumi tapo pergalingą įvartį įmušęs Justas Šerkšnas.Po šios pergalės Stadionas užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Jaunimo komandai ir toliau neiseka,FM Prienų komanda triuškinamu skirtumu nusileido į Kalniečių komandai,kuri vis dar turi šansų įšokti į atkrintamųjų traukinį.

Ažuolo komanda po atkaklios kovos  pasiekė pergalę prieš puikiai žaidžiančią Jiezno komandą.Ši pergalė arantavo jiems vietą atkrintamosiose.Šiose rungtynėse spindėjo Donatas Mekionis ir Linas Gusas ,kurie peln po 3 įvarčius.

PENKTASIS TURAS Vasario 16 diena (Šeštadienis)

12:00 FK Rūdupis – Ąžuolas  Rezultatas 12 – 5

13:00 Stadionas – FK Prienai U17  Rezultatas 3 – 0

14:00 Birštono vienkiemis – Jieznas Rezultatas 5 – 6

Penktojo turo pirmosiose rungtynėse žiurovai tikėjosi išvysti atkaklesnę kovą tarp pirmenybių lyderių Ąžuolo ir Rūdupio futbolininkų,bet visas rungtynes drausmingai ir užtikrintai rungtynėms dirigavo Luko Zagursko ir Virmanto Šabasevičiaus vedami ptraeitų metų čempionai FK Rūdupis.

FK Prienai U17 komanda turėjo susigrumti su Stadiono futbolininkais ,bet į rungtynes neatvyko.Jiems skirtas Techninis pralaimėjimas 3 -0.

Penktojo turo akcentas Jieznas – Kalniečiai.Šios rungtynės buvo labai svarbios abiems komandoms,nes nuo jų priklausė ,kuri komanda keliaus į atkrintamąsias.Niekas nedrįso prognozuoti,kuri komanda šiais metais pateks tarp 4 stipriausių.Rungtynės prasidėjo keliomis iš eilės Kalniečių futbolininkų klaidomis ir Ernesto Sabaliausko vedami Jiezno futbolininkai išsiveržė į priekį bei diktavo savo sąlygas.Ernestas Sabaliauskas pelnė pirmuosius 5 Jiezno komandos įvarčius ir Jieznas tiesiog dominavo didžiąją rungtynių dalį.Likus mažiau nei pusei antrojo kėlinio pabudo  Kalniečių ekipa ir didelėmis Valentino Gasparavičiaus ir Evaldo Daukševičiaus pastangomis ėmė vytis varžovus,bet laiko laimėti rungtynes jiems pritrūko.Į atkrintamąsias keliauja JIEZNAS.

Perkeltos rungtynės

13:00 Ąžuolas – Stadionas                                 Rezultatas 7 – 8

Svarbios rungtynės tarp Ąžuolo ir Stadiono komandų vyko labai permainingai.Pirmąjį kėlinį Ąžuolas laimėjo 3-1 ir pagal žaidimo kokybę atrodė,kad Stadionas neturi šansų laimėti,bet po pertraukos pabudę Stadiono žaidėjai pradėjo įrodinėtis savo pranašumą ir vos per 10 minučių jau persvėrė rezultatą savo naudai.Įpusėjus antrąjam kėliniui rezultatas jau buvo 8 -3 ,kas leido Stadiono žaidėjams atsipalaiduoti.Kilęs šturmas ir  per didelis atsipalaidavimas leido Ąžuolo komandai priartėti,bet laimėti laiko nepakako.

Rezultatyviausiai Stadiono komandoje žaidė :Povilas Andriukvičius (4įv) ir Mindaugas Birbalas (3įv)

Rezultatyviausiai Ąžuolo komandoje rungtyniavo Donatas mekionis ,kuris pelnė 4 įvarčius ir šiuo metu yra rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas.

Pusfinaliai

12:00  Jieznas – Stadionas        Rezultatas 2 – 7

13:00  FK Rūdupis – Ąžuolas   Rezultatas 7 – 1

Pirmasis pusfinalis tarp Jiezno ir Stadiono futbolininkų vyko ne taip atkakliai,kaip buvo tikėtasi.Stadiono futbolininkai labai drausmingai gynėsi ir produktyviai puolė taip nesuteikdami didelių vilčių Jiezno žaidėjams laimėti.

Šiemet labai gerai žaidžianti Jiezno komanda jau kartą buvo sutriuškinusi Stadioną rezultatu 13:2.Jieznui šiose rungtynėse negalėjo padėti keli svarbūs žaidėjai ,o Stadionas tomis spragomis pasinaudojo.

Reultatyviausiai Stadiono komandoje rungtyniavo Justinas Šerkšnas ,kuris pelnė 3 įvarčius.

Antrajame pusfinalyje susitiko Ąžuolas ir FK Rūdupis,šios komandos reguliariajame sezone užėmė atitinkamai 3 ir 2 vietas.Žiūrovų prognozėmis turėjome išvysti labai atkaklias rungtynes,ką žadėjo ir rungtynių pradžia,kada jau pirmosiomis minutėmis Virmantas Šabasevičius ir Saulius Liepa buvo nubausti geltonomis kortelėmis,bet 2 greiti  FK Rūdupis įvarčiai palaužė Ąžuolo futbolininkų viltis laimėti,Rungtynės baigėsi triuškinamu rezultatu 7 -1.

3 Įvarčius nugalėtojams pelnė Povilas Damynas

Paguodos įvartį Ąžuolo komandoje pelnė Donatas Mekionis.

Finalai

13:00  FM Prienai U17 – Kalniečiai  (Paguodos Taurė)

14:00  Jieznas – Ąžuolas                      (Mažasis finalas)

15:00  Stadionas – FK Rūdupis         (Didysis finalas)

REZULTATYVIAUSI PIRMENYBIŲ ŽAIDĖJAI DONATAS MEKIONIS IR POVILAS DAMYNAS PO 14 ĮVARČIŲ