Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ jaunučių krepšinio 5×5 varžybos

2018 m. kovo 28 d. Prienų sporto arenoje vyko Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ jaunučių krepšinio 5×5 varžybos.

Pirmąją vietą iškovojo „Ąžuolo“ progimnazijos vaikinų komanda, mokytojas Kęstas Joneliūnas. Jie 50 taškų skirtumu (77-27) įveikė „Revuonos“ pagrindinės mokyklos komandą ir 56-41 „Žiburio“ gimnazijos vaikinus.

Antrąją vietą laimėjo „Žiburio“ gimnazijos komanda, mokytojas Vytas Blekaitis. 41-56 nusileido ąžuoliečiams ir 63-27 laimėjo prieš „Revuonos“ pagrindinės mokyklos jaunimą.

Trečiąją vietą užėmė „Revuonos“ pagrindinės mokyklos komanda, mokytoja Elena Bendinskienė.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti laikraščio „Gyvenimas“ diplomais ir šakočiais bei Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro medaliais.