Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Balandžio 17 d. Sporto centre vyko Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ jaunių ir jaunučių krepšinio 5×5 varžybos.

Jaunių grupėje pirmąją vietą  iškovojo  „Žiburio“ gimnazijos vaikinų komanda, antrąją užėmė Veiverių T. Žilinsko gimnazijos vaikinų komanda ir trečiąją laimėjo Stakliškių gimnazistai.

Jaunučių grupėje taip pat pirmąją vietą  iškovojo „Žiburio“ gimnazijos vaikinų komanda, kurie gegužės 3 d.Kaune, rajonui atstovaus zoninėse varžybose. Antrieji liko Jiezno gimnazistai, tretieji – „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai.

Komandos apdovanotos laikraščio „Gyvenimas“ įsteigtomis taurėmis bei medaliais medaliais ir Sporto centro diplomais.