Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Kovo 13 d. Sporto centre vyko Prienų rajono mokinių badmintono varžybos.

Tiek vaikinų, tiek merginų grupėje dalyvavo “Žiburio” gimnazijos (mokytoja Dalia Šklėriūtė) ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos (mokytojas Vidas Rymantas Sidaravičius) komandos. Pirmąją vietą vaikinų grupėje iškovojo Balbieriškio pagrindinės mokyklos komanda, antrieji liko„Žiburio“ gimnazistai.

Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo „Žiburio“ gimnazijos komanda, antrosios liko Balbieriškio pagrindinės mokyklos jaunosios sportininkės.

Komandos apdovanotos Sporto centro medaliais ir diplomais.

Balbieriškio pagrindinės mokyklos vaikinų ir „Žiburio“ merginų komandos 2019 m. kovo 16 d., atstovaus rajoną finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynių badmintono varžybose.