Lietuvos sporto universiteto aerobinės gimnastikos Kalėdinė šventė

Gruodžio 14 d. Kaune vyko Lietuvos sporto universiteto aerobinės gimnastikos Kalėdinė šventė, kurioje dalyvavo sportininkės iš Kauno, Kauno rajono, Marijampolės ir Prienų. Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro komandai varžybos buvo itin sėkmingos: daug mažųjų debiutų, naujų pratimų, kai kurioms mergaitėms, tai buvo pirmos sezono varžybos, apdovanojusios prizinėmis vietomis ir medaliais.

Augustė Barštytė užėmė III vietą, toje pačioje amžiaus grupėje Vakarė Bakaitė – IV vietą.

Šaunusis mažųjų penketukas: Ieva Vaitkutė, Meda Lazauskaitė, Milena Damynaitė, Austėja Šeškutė, Luknė Martusvevičiūtė iškovojo I vietą.

Emilijos Vaitkevičiūtės, Giedrės Rupulevičiūtės, Mildos Dubinskaitės, Lėjos Šalčiūtės ir Gerdos Kašinskaitės penketukas užėmė III vietą.

Smiltės Vaitkevičiūtės, Vestos Žiobaitės, Emos Valatkaitės trejetukas – IV vietą.

Luknės Šilingaitės, Lėjos Danilevičiūtės ir Enrikos Bautronytės trejetukas – V vietą.

Sveikiname Faustą Lučiauskaitę pirmą kartą startavus vienetuko rungtyje ir užėmusią VI vietą.

Gabrielė Barštytė taip pat debiutavo vieneto rungtyje. Surinkusi 13.900 balų užėmė 11 vietą.

Eglė Vaitkutė pasiekė asmeninį rekordą, surinko  14.600 balų, užėmė 8 vietą. Taip pat puikiai pasirodė Rustė Marčiukaitytė, Austėja Žukauskaitė, Guoda Petraškaitė surinko 10.300 balų ir liko per plauką nuo medalių, užimta 7 vieta.

Dešimt klubų iš Kauno, Kauno rajono, Marijampolės, Prienų, daugiau kaip 100 pratimų vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse, Kalėdų senelis ir jo dovanos, medaliai ir taurės, pergalės džiaugsmas ir mažytis nusivylimo šešėlis (juk visada yra kur stengtis). Dėkojame mergaitėms, jų mamytėms ir tėveliams ir lauksime kitų startų.