Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo ir laikraščio „Gyvenimas“ mokinių gimusių 2003 m. ir jaunesnių bei mokinių gimusių 2004 m. ir jaunesnių 3×3 krepšinio varžybos

Sausio 8 d. Prienų sporto arenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo ir laikraščio „Gyvenimas“ mokinių gimusių 2003 m. ir jaunesnių bei mokinių gimusių 2004 m. ir jaunesnių 3×3 krepšinio varžybos.

Pirmąją vietą 2003 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje iškovojo Išlaužo pagrindinės mokyklos vaikinų komanda, kurią paruošė mokytojas Rolandas Meškauskas. Antrąją vietą laimėjo Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos komanda, mokytoja Jurgita Dranginienė.

Gimusių 2004 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Jiezno gimnazijos vaikinų komanda, mokytojas Saulius Šimanskas, antrąją  vietą laimėjo „Žiburio“ gimnazijos komanda, mokytojas Vytas Blekaitis ir trečiąją – Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda, mokytojas Rolandas Meškauskas.

Komandos apdovanotos Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro diplomais ir medaliais ir laikraščio „Gyvenimas“ saldžiaisiais prizais bei kalendoriais.

Mes esame ir FACEBOOK