Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

Spalio 30 dieną Prienų KKSC lengvaatlečiai dalyvavo atvirose Kauno SM „Startas“ varžybose, vykusiose Kauno lengvosios atletikos manieže. Šiose varžybose 1000  m  sportinio ėjimo rungtyje 2-ąją vietą  iškovojo Deimantė Žilinskaitė, 3-ąją – Emilija Vilčinskaitė. Taip pat 3-ąją vietą iškovojo Silvija Kazlauskaitė, pirmą kartą dalyvavusi 60 m b/b rungtyje. Darija Kuzmickaitė  60 m  b/b liko septinta, Paulina Vilbasytė  šuolio į tolį rungtyje iškovojo dvidešimt pirmą vietą, Greta Britko 60 m bėgime liko 46-ta.