Treniruokitės ir lavinkite savo kūną su moderniais treniruokliais mūsų treniruoklių salėje!
sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus (KP)
kūno kultūros ir sporto centras
APIE MUS
Previous slide
Next slide

2018 metų orientacininkų sezonas prasidėjo kovo 24 d., Alytuje „Lietuvos čempionatu labai ilgoje trasoje“ ir „Alytaus čempionatu“, kuriuose „Šilo“ ir Prienų KKSC atstovai iškovojo keturias prizines vietas.

M20 grupėje Deimantė Motiejūnaitė – I vietą, V35 grupėje Vytautas Kamarūnas iškovojo III vietą, V21A – Kęstutis Nenartavičius – III vietą.

Alytaus čempionate V16 amžiaus grupėje Pijus Maciulevičius buvo pirmas.

Kovo 25 d. vyko Kauno čempionatas, kuriame dalyvavo penki klubiečiai ir visi grįžo su medaliais.

M21 grupėje Indrė Beliūnė iškovojo I vietą, V21 – Vytautas Beliūnas – I vietą, V40 grupėje Andrius Valatka taip pat buvo pirmas, Nerimantas Bieliauskas – trečias. V50 grupėje Gintaras Maciulevičius iškovojo I vietą.

Kovo 31 d., Žvėrinčiaus miške, Prienuose vyko „Kauno estafetės“, kuriose „Šilo“ atstovai be klaidų įveikinėjo trasas.

Moterų elito grupėje „Šilo“ orientacininkės: Indrė Beliūnė, Milda Radzivonaitė ir Deimantė Motiejūnaitė iškovojo I vietą. Vyrukai: Rokas Lipnickas, Vytautas Kamarūnas ir Vytautas Beliūnas elito grupėje buvo treti. Vyrai: Andrius Jasiūnas, Andrius Valatka ir Rimvydas Arlauskas 35 metų grupėje taip pat iškovojo I vietą.

Antrąją Velykų dieną Trakų rajone, Barbutiškių miške V40 grupėje Nerimantas Bieliauskas laimėjo II vietą, V50 – Gintaras Maciulevičius iškovojo I vietą.

Balandžio 15 d. Skersabalio miške, Prienų raj. vyks 10 – asis „Atviras Prienų OS čempionatas“.