2020 m. Lietuvos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių rudens čempionatas.

Spalio 24 d. Kaune vyko 2020 m. Lietuvos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių rudens čempionatas, kuriame dalyvavo ir Prienų KKSC sportininkės.

🥇Vakarė Bakaitė Prienų KKSC) ir Erikas Kemeraitis (GS „Olimpija“) mišrios poros rungtyje užėmė I vietą.

🥈Ieva Vaitkutė, Austėja Šeškutė, Milena Damynaitė, Meda Lazauskaitė, Luknė Matusvevičiūtė grupinio pratimo rungtyje pagal tarptautines aerobinės gimnastikos taisykles iškovojo II vietą.

🥈Viltė Martusevičiūtė (Prienų KKSC), Saulė Baltušukonytė ir Guoda Dumbraitė (GS “ Olimpija“) jaunių trejeto rungtyje užėmė II vietą.

🏅Augustė Barštytė mergaičių vieneto rungtyje pagal tarptautines aerobinės gimnastikos taisykles užėmė 4 vietą.

🏅Smiltė Vaitkevičiūtė, Ema Valatkaitė, Vesta Žiobaitė, Rustė Marčiukaitytė, Guoda Petraškaitė grupinio pratimo rungtyje pagal tarptautines aerobinės gimnastikos taisykles taip pat liko ketvirtosios.

🏅Austėja Žukauskaitė – pirmą kartą startavo mergaičių vieneto rungtyje pagal tarptautines aerobinės gimnastikos taisykles.

🏅Aušrinė Bakaitė – merginų vieneto rungtyje jaunių amžiaus grupėje pagal Lietuvos aerobikos federacijos taisykles surinko 15.050 balų.

🏅Austėja Šabūnaitė po ilgos pertraukos startavo merginų vieneto rungtyje jaunimo amžiaus grupėje pagal Lietuvos aerobikos federacijos taisykles.